KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Litografi 14613298
nr 1461 3298
Einar Persson
(1918-2006), Sverige
Litografi, + Etsning, Signerade, yttermått inklusive ram: 41x52-45x62 cm
Einar Persson, svensk bildkonstnär född 1918, död 2006.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 april 2022
kl 18:39:43
14/4 21:10:01